Little Lamb overbroekje Duck Egg
De eerste foto laat de kleur van het broekje zien, de tweede en derde het model.
Little Lamb overbroekjes zijn gemaakt van rekbaar, zacht, polyknit materiaal, met een waterdichte, maar ademende binnenkant. Dit zorgt ervoor dat de temperatuur in de broekjes 1-2 graden celsius lager is dan in de nylon broekjes van vroeger. Vooral voor babyjongens is dit erg belangrijk.
Omdat dit overbroekje elastiek heeft langs de achterkant en de dijen + de bekende 'beeninzetstukken', zijn geëxplodeerde poepluiers tot aan de nek bij dit model nog niet bekend.
De overbroekjes zijn ontworpen om over de Little Lamb voorgevormde luiers te passen, maar ze passen ook over de meeste wasbare luiers van andere merken o.a bamboozles of de ouderwetse katoenen (vouw)luiers.
Compleet gemaakt met een goed doordachte klittenbandsluiting.
Kies maat 1 voor pasgeboren tot 9 maanden (3kg-9kg)
Kies maat 2 voor 9 maanden tot zindelijkheid (9kg-17kg)
Kies maat 3 voor 17kg+
Deze overbroekjes worden door Little Lamb forensisch getest. Ze zijn hypoallergeen, niet chemisch en helemaal volgens de regels van de E.U. ReACH regels voor de verf. Ze voldoen ook aan de Oeko-tex Standaard 100 tests voor materiaal dat direct op de babyhuid wordt gebruikt.
Het Little Lamb overbroekje past over:
- Little Lamb bamboe voorgevormde luier
- Little Lamb katoenen voorgevormde luier
- Totsbots Bamboozle Stretch wasbare luier
- Thirsties Bamboe + Katoenen wasbare luier
- XKKO Oogjesluier
- XKKO extra dikke hydrofielluier
- Twill luier (80x80cm)
- Prefolds (beter om deze dan om de heupjes te vouwen en te sluiten met een Boingo of Luierklemmetje)